| EqinoxPrada33 a întrebat:

Salut,ce parfumuri arabesti aveti si de care sunteti in mod preferat mai multumiti?
Eu de exemplu am parfumul Shaghaf Oud Azraq Swiss Arabian, foarte persistent si este aproape 200 Lei

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Noi suntem patrioți - preferăm parfumuri autohtone. Cel mai bun și original din sectorul I București este "Eau de poubelle" by Chlotilde - extrem de persistent.

| vatadezahar24 a răspuns:

Unisex: Lattafa Opulent Oud, Marhaba Tobacco Vanilla; pentru femei: Yara Lattafa, Rumz Al Rasasi Zebra Pour Elle; pentru bărbați: Asdaaf Ameer Al Arab; Afnan Historic Olmeda. Ți-am descris parfumurile mele preferate, arăbești, care să fie în temă cu ce ai tu. Sper ca te-am ajutat!

| EqinoxPrada33 explică (pentru vatadezahar24):

Ms de răspuns, deși ma uit și pe Reddit la Fragranceclones

| nigja30 a răspuns:

Si tu la fel