| robertpopescu12 a întrebat:

Serlift ar trebui sa dea somnoleta sau energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii sa citesti vezi ca exista un prospect.

| Mindfulness a răspuns:

Nu îți dă nici una nici alta,e un antidepresiv,doar anxioliticele dau somnolenta,sedative,antipsihoticele. E posibil sa îți de-a putina energie dar atunci când nu mai ai depresie,când ți-o ameliorează. Din ce am văzut nici nu îngrașă nici nu dau energie nici somnolenta,am luat și eu pentru depresie și nu mi se potriveau. Pastilele astea tratează efectul,nu vindeca cauza,adică o sa ramai bolnav, după ce nu le mai iei recazi, ajungi in aceeași situație! Au foarte multe efecte secundare, ele promit că ajută pe anxietate dar efectele secundare evident sunt diferite simptome specifice anxietății! Scapi de unele simptome și dai de altele, se întâmplă acest lucru la nesfârșit.