| Răpităînnori a întrebat:

Întrebare adresată doar cunoscătorilor fenomenului răpirilor extraterestre. Fostul meu partener de viață mi-a spus că în trecut a fost răpit de extratereştri şi mi-a arătat locul
de pe braț unde i-au pus un implant. Am pus mâinile pe locul unde avea implantul şi în momentul ăla am simțit că îmi creşte ceva sub pielea brațului în acelaşi loc unde are el implantul iar afară s-a auzit un zgomot puternic ca un uragan. Nu am ieşit afară din casă de frică. Problema e că uneori mă doare locul unde am simțit că mi-a crescut ceva sub piele şi am fost ṣi eu răpită. Cum pot opri durerea? Ce mi-au făcut de mă doare locul ăla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Am patit si eu. E un implat prin care monitorizeaza undele cerebrale. O sa treaca durerea in curand stai linistita. Nu sunt agresivi, doar fac cercetare.

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Şi tu ai un implant extraterestru?

| Robert2526 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Da, asta am spus

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Unde îl ai pe corp? De cât timp îl ai?

| Robert2526 a răspuns (pentru Răpităînnori):

De 2 ani. La incheietura mainii drepte. tu?

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Eu nu ştiu dacă am implant. Implant are fostul meu în braț.

40 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la psihiatrie, cere sa-ti dea risperidona.

| Răpităînnori explică (pentru doctorandus):

Răspuns greşit.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Ce fumezi asa de bun @Răpităînnori doresc si eu sa ma rapeasca extraterestri happy

| dullcat a răspuns:

Aici nu e blog pentru povesti SF, din pacate pentru tine.

| johnnny123 a răspuns:

Asta explică și întrebarea aia în care spuneai că vrei să te îmbraci ca un pilot de raliu de câte ori mergi undeva cu mașina de frica unui accident...

| Răpităînnori explică (pentru johnnny123):

Nu înțeleg ce zici.

| johnnny123 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Da, nu mă mir.

Cum să ți-o spun mai elegant... De obicei oamenii care cred că au fost răpiți de extratereștri nu prea trec testele psihologice.

| Răpităînnori explică (pentru johnnny123):

Adică fostul meu şi eu suntem nebuni sau ce vrei să zici?

| johnnny123 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Dacă credeți că ați fost răpiți de extratereștri și că aveți implanturi sub piele, bine nu sunteți.

| gabicoo a răspuns:

De unde îți cumperi țigările. Vreau și eu să cunosc niște extratereștri.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Dacă doriți oameni îți spun că ești beat? Poate că i bine sa te culci

| ioana748 a răspuns:

Ce o fi, ce nu o fi, incearca sa ramai cu picioarele pe pamant.
Momentan esti pe aceasta planeta.happy

| Răpităînnori explică (pentru ioana748):

Da,dar era bine dacă nu eram pe planeta asta. Nu mai suport să văd războaie, nedreptăți etc.

| ioana748 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Te inteleg, dar se intampla si lucruri frumoase.
In perioada aceasta daca urmaresti natura ai sa observi pe ce planeta minunata ai nimerit.
Depinde de tine care parte a paharului doresti sa o observi happy

| Răpităînnori explică (pentru ioana748):

Ştiu, aşa e.

| ioana748 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Generalul Emil Strainu, dezbate subiectul relatat de tine.
Cauta despre el pe Google.
Intre timp viata este frumoasa si cam scurta. Sa o apreciem indiferent de context.
Toate cele bune,happy

| Răpităînnori explică (pentru ioana748):

Mulțumesc,la fel îți doresc.

| LisaJulie a răspuns:

Nu crezi ca ai visat asta și e doar o lovitura oarecare?

| BobTheCat a răspuns:

Va sfatuiesc sa vizitati un psihiatru!

| Răpităînnori explică (pentru BobTheCat):

Mă sfătuieşti prost.

| BobTheCat a răspuns (pentru Răpităînnori):

Ce va face sa credeti asta?

| Răpităînnori explică (pentru BobTheCat):

Majoritatea psihiatrilor nu stiu nimic despre fenomenul rapirilor extraterestre.

| Lupică27 a răspuns (pentru BobTheCat):

Eu o cred, daca fumam tamaie tot la fel ziceam si eu

| Ana011 a răspuns:

Bai oameni buni hai totusi sa nu luam in ras chestia asta.Eu stiu ca pare ireal ce ne-a scris domnisoara/doamna aici.Dar acum pe bune credeti ca suntem numai noi in toata galaxia asta.Eu nu cred asa ceva? cu siguranta exista si alte vietuitoare?
E greu de crezut sincer ce zici si de aia oamenii fac glume pe seama asta.De ce nu incerci sa te documentezi pe google cauta pe cineva specializat.Sau nu stiu pe niste site-uri chat ceva la americani de ex nu stiu dau si eu un ex?

| Răpităînnori explică (pentru Ana011):

Ăia care au dat răspunsuri aiurea au primit ignore. Există MUFON dar cu ei pot vorbi doar în engleză şi nu vreau să vorbesc doar în engleză.

| Ana011 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Daca stiam pe cineva sau cum sa faci leg cu cineva te ajutam cu mare placere da nu am idee de asa ceva.Crede-ma ca si eu in copilaria mea am patit ceva ciudat si daca incep sa povestesc si pe mine ma considera nebuna nu este legat de extraterestrii dar legat tot de fenomene inexplicabile si daca era imaginatia mea sau o joaca de copil uitam dar am.33 de ani si uite ca si acum nu am uitat si imi pun semne de intrebare si am cercetat si nu gasesc pe cineva sa ma sfatuiasca?

| Răpităînnori explică (pentru Ana011):

E ciudat că nu am primit notificare că ai răspuns. Ce ai pățit în copilărie? îmi poți scrie în privat.

| Ana011 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Daca imi dai tu mesaj pot sa iti rasp am status de junior si nu imi.permit sa dau mesaje

| Răpităînnori explică (pentru Ana011):

Bine.

| suvitel a răspuns:

Extratereștrii trăgeau de tine și tu trăgeai pe nas…