| Cosmin3D a întrebat:

Trebuie sa fac la dirigentie vreo 7 pagini pe Power-point despre biografia laureatilor Premiului Nobel, cum fac sa scriu cu tz, cu s, cu a, ma rog, intelegeti voi.Eu nu am tastatura speciala si de aia intreb.

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

In dreapta barei de start (acolo unde e data, etc), este o chestie unde scrie EN. Da click pe ea si bifeaza RO. Succes!

3 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Merci de funda

Răspuns utilizator avertizat
| Munchausen a răspuns:

In bara de comenzi ai "Insert" si dupa ce deschizi cauti la "Simbol". Acola ai si litere cu diacritice.