| libra070 a întrebat:

Buna am o problema, jucam counter strike 1.6 si ma certam cu un baiat si deodata a aparut alb ecranul si mi s-a stricat jocul. L-am inchis si l-am deschis si nimic. Am incercat cu bot si scria, ceva de genul,, Am facut frag dupa bling" cum pot sa repar si sa ma joc din nou?

Răspuns Câştigător
| K1dutzu a răspuns:

Buna,poti reinstala Counter-Strike doarece te-a crezut codat si ti-a dat amx_fuckoff. Daca ti-am fost de folos funda big grin

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Options -> keyboard -> use default si revine la normal!

| SKa a răspuns:

Frag dupa blind.
Ai jucat cu cod si tea banat Si ti-a dat destroy.
Du-te in cstrike si sterge config.cfg
Si e gata problema. funda?

| SKa a răspuns:

Voi macar jucati counter strike?laughing

| faustino a răspuns:

Pai adminul ti-a dat blind si tu ai facut frag probabil ti-a dat destroy asa ca dezinstaleaza cs-ul si reinstaleazal din nou si iti va merge. Bafta