| Alinaaa17 a întrebat:

Este un program-pc. care poti face poza la desktop. nu stiti cum se cheama? Va rog ajutati-ma. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Programul se numeste SnapSaver si poate fi descarcat de la adresa: http://www.fileshare.ro/828452583.005.

| Alinaaa17 explică (pentru Ronnix):

Multumesc! link-ul e fara punct"." la sfarsit.

| Magnifico a răspuns:

Poti simplu face o poza apsand tasta "PrintScreen" de pe tastatura. Dupa care intri in Paint si dai "ctrl + v" e mult mai simplu decat cu un porgram.

Poti incerca Fraps daca vrei.

Bafta!

| Alinaaa17 explică (pentru Magnifico):

Multumesc. dar care e tasta printscreen?

| Magnifico a răspuns (pentru Alinaaa17):

Pe tastatura mea tasta PrintScreen e langa "Scroll Lock" si "Pause Break" nu stiu pe a ta.Dar oricum e undeva sus in dreapta.

Bafta!

| CDC01 a răspuns:

Nu ai nevoie de program! e foarte simplu! E un buton deasupra sagetilor scrie pe el Print Screen, apesi pe acel buton si dupa dai la start si dupa la all programs si dupa la accessories si dupa la Paint, deschizi paintul si apesi Ctrl si V, Adica(Ctrl+V)! si dupa dai in partea stanga sus la File dai in jos la Save si o salvezi unde doresti! mult succes! sper ca ai inteleshappy!