| AvalohAlyn a întrebat:

Care e "rețeta" câștigării unei ligi internaționale în jocul de manager de fotbal ManagerZone unde am si eu o echipa FC Alinborger Galați?
Dar în jocul Top Eleven care e "reteta"castigarii Superligii?(echivalentul Europei League in realitate?)sau a Cupei Campionatului? Ca Champions League e prea mult pentru mine nici nu visez
În ManagerZone am 4 campionate interne castigate iar
În Top. Eleven am doar 1 campiinat intern atât de asta întreb de ligi și cupe internaționale.
În ambele pentru cine joaca aceste jocuri ma găsiți cu echipa FC Alinborger Galați in MZ și Alinborg Galați in Top Eleven.
Care sunt pașii ca să ajungi sa îți faci o echipa încât sa câștigi și o liga /cupa internațională in aceste jocuri? Cum reușesc alți jucători?
Baga foarte mulți bani în joc sau reusesc di fără bani?
Eu am băgat destui bani in ManagerZone pana acum pentru a ma înscrie în campionatele internaționale și în ligile de juniori dar și pentru a fi membru de club lunar.
Deci trebuie sa bagi bani mulți ca să câștigi internațional neapărat?
Oricum nu cred ca o sa mai bag bani in jocuri online poate doar 23 de lei lunar pt.membru de club în ManagerZone atât
Eu campionatele interne le-am câștigat cand nu băgam bani in joc, deci ce sa mai înțeleg nu știu.

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

Pai tactica de joc! primul 11 si rezervele! si eventual sa te ajute si lotul!