| Kornuletz540 a întrebat:

Care erau jocurile video preferate din copilăria voastră?( ale mele erau Mario, Freedom Fighters, Unreal Tournament, Jazz Jackrabbit 2, Caesar 3 și Zuma)

5 răspunsuri:
| Alexalex1000 a răspuns:

Salut,ba frate pai jocurile preferate in copilăria mea au fost cele in aer liber (tenis de picior, vațea ascunselea, cărți, etc ) că nu erau telefoane moderne atunci erau pe butoane și singurul joc era unu cu șarpe laughing

| Kornuletz540 explică (pentru Alexalex1000):

Și mie îmi plăceau fotbal, volei, ping pong și badminton, până să mă accidentez foarte serios la un picior, în clasa a patra, am stat internat plus recuperare aproape jumătate de an și astfel a trebuit să renunț la sporturi.

| Alexalex1000 a răspuns (pentru Kornuletz540):

Mai sunt și alte sporturi de mana cum ar fi remi, table, cărți

| Rafayel a răspuns:

Super Mario, Jazz Jackrabbit 2 Conan.

| Trinitatea12 a răspuns:

Metin2. Stiu ca ii pacaleam pe altik sa-mi dea armura buna gratis laughing