| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o metoda de facut credits pe IMVU ( fara cele 6 chaturi sau earn credits pentru. ca le-am facut pe toate)
CIne se pricepe la facut credits sa imi explice si mie cum sa fac credits ( imi trebuie 6000 credits urgent ).
O sa va dau ID-ul pe privat
Va rooog puppy dog eyes

Daca ma ajutati sau stiti pe cineva care ma poate ajuta, dupa ce o sa fac 6000 credits, o sa fac o afacere cu voi ca la 6 intrebari de ale mele sa primiti funda, adica o funda pentru 1000 credits big grin.

Răspuns Câştigător
| Carmy21 a răspuns:

Pai nu stiu daca iti place solutia mea dar macar sa tio spun. big grin. asa. pai eu cand jucam imvu (acum m-am plictisit si numai joc) faceam cu myyearbook.Cum? Pai.In fiecare zi dadeam 10 searchuri de la toolbar, castigam L$ in myyearbook(banii de pe site) si ii dadeam change la imvu.primeai doar 500 credite pe zi asta e maximul.stiu ca nu sunt 6000 dar daca faci asta in fiecare zi o sa ii obti.succes in continuare happy

| anonim_4396 explică (pentru Carmy21):

Imi explici te rog mai ibine cum fac rost de toolbar? SI cum transform banutii aia in credits, o sa iti dau ID-ul.

1 răspuns: