| CyberDune28 a întrebat:

Daca am jucat mafia din 2002, cu multi ani in urma, mai merita sa joc mafia definitive edition?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta merita, daca ti-a placut in trecut...
aceasta editie este din cate vad imbunatatita grafic, la nivel de actualitate, ceea ce poarta denumirea de remasterizare in lumea jocurilor video

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Ms de funda acordata astazi, te mai astept cu intrebari din gaming, urmeaza sa imi iau alt laptop de gaming zilele acestea (pentru servici nu pentru a ma juca) si trebuie sa-l testez pe contul de steam al lui nepotemio deci cateva zile macar incerc titluri happy

1 răspuns: