| anncamarria a întrebat:

Joc IMVU...stiti ca aproape toti utilizatorii au intrebari in legatura cu jocul, la fel si eu :

1) cum fac credite?(dar fara meet mee, ofertele de la earn credits sau yearbook

2) cum ma pot face VIP fara bani? m-am mai documentat si este un site (www.imved.com) puteti sa imi ziceti cat mai explicit cum sa-l folosesc, sau alte metode de a devenii VIP?

3) pot transfera credits fara myyearbook?

raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda :*

2 răspunsuri:
| CosminAndrey a răspuns:

1) Donezi happy.
2) Platesti. singura modalitate. sau gasesti un hack. (cam imposibil)
3) Nu.

| anncamarria explică (pentru CosminAndrey):

Multam :3. Mai astept si alte raspunsuriwinking