| Preda_Sorin_1997 a întrebat:

Nu stiu daca este o problema cu tastatura mea dar cand joc fifa 11, 14,World,am observat de multe ori ca nu pot tine apasat pe space(adica sa fug, asa l-am setat) sageata care indica in sus si sageata care indica in stanga in schimb daca folosesc alte combinati merge.
Cum as putea sa rezolv?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema! Am schimbat tastatura si acum merge!

| Preda_Sorin_1997 explică (pentru anonim_4396):

In ce sens ai cumparat alta tastatura sau ai schimbat ceva la setari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Preda_Sorin_1997):

Pai eu am luat alta noua! Poate exista si alta solutie, dar eu nu am gasit...

| UnAnonimPrietenos a răspuns:

Pune sprint-ul pe alt buton( cei mai multi folosesc "e").