| Daniel_Croitoru_1977 a întrebat:

Recent mi am achizitionat un monitor DELL 144hz rata de refresh, cand ma joc orice joc mi se misca smooth jocul, dar cand ma uit pe yt sau orice video/film pe orice site se vede cum as avea 60hz, adica nu este mare diferenta intre 144 si 60hz la video-uri,dar in jocuri da este o diferenta mare,precizez ca sunt pe HDMI acum, poate un cablu DP ma va ajuta, multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Maguraa713 a răspuns:

Posibil ca video-urile respective nu au calitatea asa de buna, sau nu suporta mai mult de 60hz.

| Daniel_Croitoru_1977 explică (pentru Maguraa713):

Da,eu ma gandeam ca video urile in general sunt filmate in 60 fps nu in 120fps

| Maguraa713 a răspuns (pentru Daniel_Croitoru_1977):

Exact! Pot primi fundă? happy

| Daniel_Croitoru_1977 explică (pentru Maguraa713):

Sa zicem rolling on the floor

| Daniel_Croitoru_1977 explică (pentru Daniel_Croitoru_1977):

Nu voiam sa pun emoji ul acela =]