| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| BogdanDavidZ a răspuns:

Ba da funda lu vreunu

| claudiu512 a răspuns:

Reddragonmt2 e cu hamachi?

| suibeamarius a răspuns:

Metin2 hammer e super e tot +9 toate itemele in shop doar sa stii sa-ti faci bns si poti daona pentru mod

| GeTRighT a răspuns:

HammerMt2 e super are cele mai legendare arme si armuri +9 (king 1 2 3 4 5, lunara, sirius, lumina, rubin, posedata toate +9 )

Dar, iti dau un sfat acolo itm +0 sunt mai bunawinking bafta
Funda?

| alexadnru a răspuns:

Incearca apolo e fain rau frate joacal eu am 148 ratele 1000 faci bani imediat

| MadeanAndrei a răspuns (pentru punisher2010):

Salut mai ai nevoie de ajutor ca sa faci site-ul
?

| Nick2012 a răspuns:

Metin2 wars e super
înregistrare : http://metin2wars.info/index.php?s=register

| Marian_Ungureanu_1997 a răspuns:

Metin2 xpm cauta pe youtube gasesti sigu e forte misto

| vladutzmetin2 a răspuns:

Man am eu un metin dar daca nu imi dai funda ne suparam, am cel mai tare metin din lume, si iti dau si iteme uite site http://www.pvp-metin2.ro/download.html

| vladutzmetin2 a răspuns (pentru Tr4fYc4n7D3PuFuL37y):

Am eu cel mai tare metin din lume, dar daca ti-l dau imi dai funda man, uite siteu http://www.pvp-metin2.ro/download.html

| ninjalaudenis a răspuns:

Epicalmt2
sau europeanmt2

| voicupaulflorinion a răspuns:

Metin2 Gm Mode:te da lvl 100 parca sau 90 nu mai stiu bine, are arme si armuri la greu e belea!
Metin2 epical:te da lvl 1 dar e super misto, faci banii de exemplu ai level 15 te duci la salbatici pana la level 40 si faci 400 500kk super misto funda?

| Rootkit a răspuns:

Pvp mt2
light mt2
hammer mt2

| RaNNN a răspuns:

Stiu eu un metin super tare : _l_ downloadezi de la pagina de pornire si apesi I'm Gay funda?:X

| Floryan_Claudyu_1975 a răspuns:

Metin2hamar

| CrunkBoy a răspuns:

Eu iti zic sa incerci http://www.metin2.vibeplay.ro/sv1/
Este un server foarte frumos, si nu sunt prea multe asa ca el

| metin2men a răspuns:

Metin2Regal

| metin2men a răspuns:

Metin2european

| metin2men a răspuns:

Metin2sentury.org

| mihay1414 a răspuns:

Daca vrei pvp iti recomand hammer daca vr un mt care pvp clasic dar trebuie sa stii sa bati si dragonul si sa faci mt2 argo site:www.metin2argo.tk e roman sv sau epical dar trebuie sa mai si cresti asinis dar e francez

| AlexShiAtit a răspuns:

Stiu eu un metin 2 tare care sa-ti placa are evoluti pina la +20 e pvp rate 1000 yang drop 1000 ex 1200 cite o data duminica sunt 2000 event zilnice metinu este>AetheriaMetin2 sper sa-ti placa funda

| alin55555 a răspuns (pentru DaNtE):

E praf

| CrissRules a răspuns (pentru Nick2012):

Geniule pentru informarea ta, in 2011 hammer-ul era compet diferit, te dadea lv95 si lv maxim era 155.Pe scurt tu esti butul aici. laughing

| Nick2012 a răspuns (pentru CrissRules):

Copchile crezi ca m-am uitat in ce data a fost postat raspunsul? INTELIGENTULE straight face

| Nick2012 a răspuns (pentru CrissRules):

Doamne ce om disperat de metin, numa metin ai in calculator, nu poti trai fara metin. laughing

| Iulian1998000 a răspuns:

Incearca Metin2 Tenerife
http://metin2tenerife.eu/

| Al_Fatahi_Rashed_2000 a răspuns (pentru Varguitas):

E plin de modati!

| cypry69 a răspuns:

Salut!
Metin 2 European!
RATE-1000% X 100%
Te da la lvl 44 (faci 100 in 3 min daca ai facut itm cu pv)
Bonus 6/7 1/5 in mag
Max lv 120
site:http://emt2.zapto.org/