| xRoocked a întrebat:

As vrea sa-mi vând laptopul dar nu știu cu cât

15 răspunsuri:
| xRoocked explică:

Aparent am scris un rezumat cu specificațiile laptopului și nu se vede. Probabil ca eram de pe telefon

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Aparent,trebuie sa scrii specificatiile laptopului

| xRoocked explică (pentru alexboss2020):

Aparent am pus niște simboluri de pe telefon și nu s.o mai pus. Dai hai ca fac din nou.
Vreau sa văd laptopul. Nu suferă zgârieturi. Are doar una mica pe capac dar nu se observa deoarece e negru
Specificații :
I3 2.20 ghz
GeForce 610M 1GB
1TB spațiu
4GB ram
Marca : Asus pe negru
Mă gândeam sa îl dau cu 10 - 15 milioane. Am dat 26 milioane pe el. E ca și nou, sunt genul mai păstrător și nah

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Poate ai dat tu 26 mil pe el dar daca e sa ne gandim mai mult de 10 mil nimeni nu o sa il cumpere daca il vinzi cu 15 esti cam hot

| xRoocked explică (pentru alexboss2020):

E bine si 10. am 26 milioane pusi deoparte, vreau sa cumpar pc nou.

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Pai in 36 mil iti faci un pc cu gtx 1060 si i3, o sa duci orice joc sau daca vrei de la amd iti iei ryzen 5 1600
ITi fac o configuratoe daca vrei raport/calitate/pret

| xRoocked explică (pentru alexboss2020):

Eu ma gandeam asa: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2667398/
Oricum nu iau tot de la PC Garage pentru ca au preturi MULT mai mari.

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Da dar ce ai facut tu e mai scump si procesorul e mai slab

| xRoocked explică (pentru alexboss2020):

Pai ce procesor sa pun? Am zis ca nu iau de pe PC Garage. e mai scump la ei

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Procesorul pe care l-am pus eu ryzen 5 1600 ajunge sa fie mai bun decat acel i5 cu pana la 15 fps-uri

| xRoocked explică (pentru alexboss2020):

Faza e ca la Ryzen ai nevoie și de o placa speciala

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Ce placa? Te referi la placa de baza?

| alexboss2020 a răspuns (pentru xRoocked):

Ia-ti ryzen nu o sa regreti, ryzen e de viitor i5-ul ala peste 2 ani o sa il schimbi

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru xRoocked):

Si eu unul de vanzare Asus firma cumparat din Anglia :
Intel i3 2.20. 2.20 ghz
Intel graphic 1gb
6 gb de ram
hard de 320 gb dar mai vine insotit un hard de 2 tb
webcam in fata la display
+ geanta din piele, cam ce bani as lua pe el dau funda