| dominik02021 a întrebat:

Salut. Cand ma joc pe laptop si scriu ceva in chat, cand apas tasta "c" se apasa enter, nu ma lasa sa termin propoziția. Ceva sfaturi? Stie cineva ce ar putea fi? Pe laptop nu au fost varsate lichide, si nu a mai fost pornit de cateva luni. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Depinde unde l ai ținut

| dominik02021 explică (pentru vatadezahar24):

M ai lămurit...L am ținut în cutie, pe dulapul din camera, unde, nu este deloc umezeala.

| vatadezahar24 a răspuns (pentru dominik02021):

Cauzele pot fi multe, dacă ai alta limba pe tastatură, dacă ai windows ul buguit, și așa mai departe. Dacă nu te pricepi sa deschizi tu laptopul să vezi cauza mai bine îl duci la un service. Sper ca acum te-am lămurit.