| Andrei_Pavaliu_2001 a întrebat:

Salut de cand mi.am reinstalat windowsul nu imi mai merg anumite jocuri cum imi mergeau inainte de exemplu la cs 1.6 nu imi merge sa schimb de pe software pe opengl ma da afara din cs si imi spune ca nu suporta si am facut update la toate driverele ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Depinde ce Windows ai. Iti recomand sa dezinstalezi driverele si sa le instalezi din nou sau sa iti instalezi Windows 10. Also, exista CS:GO, man.

| Andrei_Pavaliu_2001 explică (pentru Soare_Cristi_1994):

Am windows 7 ultimate si nu e faza ca doar la cs 1.6 dar la mai multe jocuri imi face figuri si nu pateam chestia asta inainte si daca dezinstalez toate driverele stii vreun site sa instalez altele