| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Imi puteti spune daca virusul "TROJAN HORSE" chiar iti arde PC-ul? Daca da imi puteti spune de unde il iau? Vreau Alt PC si ai mei nu vor sa mi-l ia si am decis sa il ardbig grin. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu arde nimic! In cel mai rau caz strica windows-ul. O reinstalare se face in 30 minute. Cauta altceva big grin

4 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

INTREBAREA ANULUI!
VA ROG TPU BAGATI-O LA VOT AHAHAHAHA
Da-ti foc la casa ca poate iti cumpara alta..doar cu trojan horse merge si asta rolling on the floor

| ovydyu1992 a răspuns:

Trojan Hors nnu face altceva decat sa iti stearga niste fisiere esentiale bine ascunse ale windowsului.In nici un caz nu iti arde pc.Dca vrei sa arzi pc(ceea ce nu te sfatuiesclaughing )taie un cablu cu stecher la un capat si conectezal la placa de baza laughing dar sa te ferestilaughing

| fujitsu a răspuns:

Ba tu chiar esti Bolovan...

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru fujitsu):

Taci ba! eu vreau decat un alt PC!