| AlinMnK a întrebat:

am si eu o problema cu jocurile de pe steam. Am incercat anumite modalitati de a reinstala Steam/Windows. Ori ce joc as instala e in zadar, aceia-si chestie. Poza: http://imgur.com/a/eVjj8. Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai ultima versiune de directx, visual c++ si net framework instalate? Ai ultimele versiuni ale driverelor (al placii video in special).

Dupa ce ai verificat lucrurile astea incearca din nou.

| AlinMnK explică (pentru Intruder19):

Cum pot verifica derectx, visual c++ si net framework? Sunt incepator.

| AlinMnK explică (pentru Intruder19):

Nu a mers... acelasi lucru imi apare.