| Al000993732 a întrebat:

Salut TPU! Cum pot face o recenzie referitor la produsul achitat, pe site-ul born2be? Mulțumescclaughing

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta ca sa lasi o recenzie pe acest site born2be trebuie sa iti faci cont mai intai, dupa aceea poti debloca aceasta facilitate oferita de site
cautand acum pe acest site, am gasit recenzii ale userilor de acolo, de exemplu aici https://born2be.com.ro/......rde-193466

| Hyperion7 a răspuns:

Poți să faci un story sau sa postezi un clip pe tik tok și eventual să le dai tag, mulțumindu-le sau nu pentru produsele primite.