| weapon a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca imi merge bine sau sacadat GTA IV?

AMD Athlon[tm] 64 X2 Dual Core Processor 5000+, 2.59 GHz, 1.00 GB of RAM.

Multi imi zic sa-mi iau Intel..nu stiu ce sa aleg fiindca nu prea le am cu deastea.Am DDR 2, Windows XP Professional SP 3.Sa-mi cumpar 2.00 GB RAM sau 2.5 GB RAM? Si cam cat costa...si cand intru in GTA IV imi da o eroare "fatal error : DD3D30".Trebuie sau dau Properties la GTA >IVCombatibility si acolo nu-mi apare Windows XP SP 3 care trebuie sa-l selectez eu ca sa mearga...Deci ce mi-ati sugera? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Eroarea aia cu " fatal error " e sigur din cauza placii video
ce placa video ai?

ps : ca sa iti mearga bine gta 4 asa aprox. ti-ar trebui 4 gb ram, procesorul e bun si placa video : nVIDIA : 9600GT ATI : HD4770
funda?

| weapon explică (pentru Raducu95):

Placa video este NVIDIA GE FORGE 9500 GT.

1 răspuns: