| ClipeCuGust a întrebat:

sper sa ma ajutati. Laptopul meu mergea fara nici-o problema, cand in urmatoarea zi il aprind porneste normal apare acolo Starting Windows de la windows 7 si asa ramane nu se mai incarca. Oare trebuie sa astept mult sau ce? NU STIU CE SA FAC AJUTATI-ma. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| ionutilie21 a răspuns:

Iti dau raspunsul din propria experienta rogi un prieten sa iti da un cd cu windows (xp/7) oricare si inainte sa se incarce bagi cd in calculator apesi f5 porneste reformatarea(adica iti baga windoswsu din nou sau iti instaleaza altu) si mai departe cred ca nu o sa ai probleme. FUNDA?

| ClipeCuGust explică (pentru ionutilie21):

Mersi chiar am facut asta si acum merge!

| ionutilie21 a răspuns (pentru ClipeCuGust):

Cu placere Bafta in continuare

3 răspunsuri:
| BombonikS a răspuns:

Trebuie sa il duci la reparat, sigur l-ai busit, aruncat. Asa s-a intamplat si la laptopul meu. Du-l la reparat, daca este doar o piesa deranjata costa vreo 50 de lei, dar daca sunt mai multe piese costa ceva...
Bafta.