| cobra772 a întrebat:

Un raspuns va rog dau funda
Cum schimb la metin2 mesajele care apar automat in chat la un anumit interval de timp..si mesajul care apare in stanga de bun venit sub forma unei misiunii

6 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Apesi Ctrl + Q

| FightForYourself a răspuns:

Depinde la ce te referi? Ai serverul tau? Pentru ca altfel nu poti schimba nimic!big grin

| cobra772 explică (pentru FightForYourself):

Dap iy sv meu ...trebe sa schimb din FileZilla da nu-s ce fisere mai exact sa caut
sa modific

| cobra772 explică (pentru FightForYourself):

Da iy serverul meu ..trebe sa modific din FileZilla da nu stiu exact unde

| FightForYourself a răspuns:

Aha am inteles! Am incercat si eu sa imi fac propriul server de metin dar mam blocat la site pentru ca nu imi merge xampbig grin

| cobra772 explică:

Pentru anuntul din chat am gasit fisierul

auto. quest
mai am nevoie daca stie cineva pentru mesajul care apare sub forma unei misiuni in stanga si ramana acolo