| Jflorinel a întrebat:

Va salut, vin cu o intrebare de curand mi am achizitionat tableta Xiaomi Pad 5, di am observat ca am o problema in Pubg Mobile.
Uneori mi se opreste din tras eu apasand pe buton dar tot se opreste si trebuie sa apas din nou ca sa traga jucatori de Pubg stiu ca o secunda in care se opreste din tras esti mort ????
Dau funda pentru cine ma ajuta sa rezolv problema!
Multumesc.

1 răspuns:
| Alexalex1000 a răspuns:

Salut,și eu am avut xiaomi, daca ai garanție du-te cu ia de unde ai luat-o și te rezolva. Sau la un service de telefoane. In general Xiaomi sunt niste chinezării proaste... Am avut si eu