| Marianutzu a întrebat:

Daca nu mai este uzina TRACTORUL din Brasov atunci unde sunt arhivele uzinei?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La arhivele nationale din oras.

| Luminita_Bogdan_1960 a răspuns:

Buna ziua! In anul 2001 am plecat in strainatate, acum as dori sa-mi scot cartea de munca si nu stiu cum sa procedez. Va rog cu amabilitate sa-mi dati o informatie care sunt primii pasi... va multumesc.

| Costea_Nicolae_1961 a răspuns:

Caut arhiva Tractorul unde am lucrat la sectia T47 punti motoare cu nr fisa 37594 Costea nicolae si doresc vechimea si Grupa de munca cum pot intra in posesia adeverintei multumesc,

| Luminita_Bogdan_1960 a răspuns (pentru Costea_Nicolae_1961):

Astept raspuns la aceeasi intrebare...