Abh
| Abh a întrebat:

Exista cineva printre voi, care a renuntat la planurile de concediu vara asta, din cauza reducerilor salariale ce se vor face la bugetari?

Răspuns Câştigător
| valygaby94 a răspuns:

Planuri de vacanta? Ce e vacanta, cu ce se mananca? De cand ma stiu nu am avut decat o singura vacanta, si aceea vai de ea.happy De acum, nici atat sad

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Planuri de vacanta? Ce-s alea? Cu un copil de tinut in facultate dintr-un amarat de salariu, si ala ciuntit, sa fim seriosi!

| JeSa a răspuns:

Abh,

Am renunţat la o parte, din ceea ce plănuisem. Asta ar însemna să nu mai merg la mare&munte, ci doar la una din ele... bănuiesc că la munte. No problem!

| valygaby94 a răspuns:

Pt "anonim". Te rog spune-mi si mie pe unde se gasesc, ca poate gasesc si eu niste bani happy

| Derye a răspuns:

Eu am renuntat la skateboard. De fapt am amanat momentul, strang bani.

=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-mi fac niciodata planuri, sint mereu spontan. Daca saptamana asta cineva zice sa mergem la munte... 90% e sigur ca munte va fi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata nu s-a redus nimic, om trai si-om vedea. Oricum un 15 milioane pentru o saptamana la mare nu cred ca nu se vor gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt valygaby : cand te faci mare faci un liceu si te angajezi la stat.Vei avea un salariu mult mai mare decat iti imaginezi, oricum mult mai mare decat au cei cu facultate.