| Idkedhensu a întrebat:

In ce tari ne putem muta de tot (noi romanii) fara sa ne trebuiasca viza? (dau funda) Si sa nu mi scrieti va rog,, dar nu ai google? "

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Romania este una dintre cele mai frumoase tari din UE, romanii au facut-o de cacaowinking
Daca ai bani aici o poti duce foarte bine.
Sa nu ne mai bazam pe meltenisme ca in afara este totul roz, nu este!

| Violleta2022 a răspuns:

In tarile Uniunii Europene, daca aveti bani multi si va puteti intretine singuri, ori stiti limba tarii respective, aveti calificari profesionale bune si va puteti gasi de munca acolo.

Gramezi de romani s-au mutat in Italia, Germania si Franta.

In UK nu mai este posibil, fiindca ei au iesit din UE si iti trebuie viza legala de munca, sau de emigrare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In toate tarile din UE