| Falconcap a întrebat:

Pentru zbor intern(Timisoara-Bucuresti) cu Ryanair, e nevoie de test covid sau formular?

3 răspunsuri:
| Falconcap explică (pentru Gnomzy):

Probabil ai fi vazut daca urmareai linkul care l-ai pus ca e pentru zboruri dintr-o tara in alta, nu e mentionat nimic despre zboruri in tara. dar na e usor doar sa pui un link fara sa-l deschizi macar si pe care l-am gasit si eu inainte sa pun intrebarea asta...

| Gnomzy a răspuns (pentru Falconcap):

Dacă accesezi al doilea link, ai o listă cu țări, printre care și România.