| Gigelnebunu232 a întrebat:

Salut am dat pe 29 sala și mie la școala de șoferi mi-a zis că îmi fac ei înscrierea eu am luat sala cu 24 și nu am dat să mă programez acolo și nici nu mi-a scris nimic pe dosar doar mi-a zis pot sa plec

1 răspuns:
| malakeie a răspuns:

Nu iti scrie nimeni nimic daca ai luat sala. Te programezi pe calculatorul care ai dat sala si atat. Daca nu te-ai programat du-te unde ai dat sala cu dosarul in mana si spune-le ca ai uitat sa te programezi.