| SabinaMonyca26 a întrebat:

Stie cineva un forum in care sunt postate poezii si citate si in care utilizatorii sunt activi?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Pe poezie.ro si chiar si pe wattpad gasesti. Tineriscriitori.ro era de asemenea, acum din cate am observat tot schimba platformele, din pacate. Agonia.ro de asemenea. Daca scrii si ai nevoie de o parerea obiectiva si de un sfat de la cineva din domeniul literar, feel free to ask. Ma gasesti. Mult succes!happy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Www.poezie.ro
gasesti atat poezii ale userilor cat si o sectiune foarte mare de poezii ale scriitorilor consacrati

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Reteaua literara
Amprente literare
Confluente lirice
RoCultura
Toate sunt forumuri de cultura in care sunt postate poezii si citate, iar utilizatorii sunt activi.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| Ghost89 a răspuns:

Sincer,nu prea stiu. (si scuze ca iti scriu). Dar, eu ma ocup de poezii, am propriul blog. www.OlumeFaraEA.blogz.ro,momentan toate is scrise de mine.