| KarinaKarinaKarina a întrebat:

Buna ziua, stie cineva daca ultimul volum din romanul Ingeri Cazuti, Extaz de Lauren Kate va mai fi in stockurile editurilor romanesti sau daca aceasta carte se mai fabrica? O caut de vreo 2 ani pe piata romaneasca si nu o gasesc, cand intru pe site-urile editurilor mereu imi apare ca numai este in stock.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Din moment ce iti doresti atat de mult cartea asta, de ce nu iei in considerare si sa o cauti pe grupuri Facebook sau pe la anticariate? Iesi oricum mai ieftin asa decat sa o cumperi noua.

| KarinaKarinaKarina explică (pentru dullcat):

Multumesc mult pentru raspuns, la anticariate nu o au, iar pe Facebook nu m-am gandit

1 răspuns: