| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva rezumatul cartii Fluturi de Irina Binder?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Gasesti pe google.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat timid vede o fată citind o carte, dar nu îndrăznește să-i vorbească. Apoi se întâlnesc într-un club, dar cel mai bun prieten al lui are mai mult curaj și intră într-o relație cu fata pe care el o iubește.De aici, sunt foarte multe de povestit.Dar eu îți recomand să citești cărțile.Chiar merită.
P.S. Mie mi le-a recomandat un băiat.
?❤
Lectură plăcută!

| Foxglove13 a răspuns:

Buna!
Cineva a mai pus deja aceasta intrebare si a primit un raspuns cu rezumatul cartii!

https://www.tpu.ro/......na-binder/