| sandrutza00 a întrebat:

Ieri Alessia a fost la mine in oras la un concert si am facut o poza cu ea dar din pacate aparatul foto nu mai avea baterie asa ca am facut cu telefonul doar ca acesta nu avea blitz asa ca poza a iesit in intuneric... stiti un sait sau ceva ca sa o fac mai luminoasa poza ca sa ne vedem mai bine? Va rog raspuns urgent! Funda!

Răspuns Câştigător
| TSI a răspuns:

Buna!
Oricare program de editat poze ar trebui sa aiba o functie de luminozitate. Poti incerca tonguehotoshop, Zoner Photo Studio, Photo explosion etc.
Sau daca nu te descurci ma poti contacta pe mine ca te ajut eu happy

| sandrutza00 explică (pentru TSI):

Mai bine ma ajuti tu....si daca reusesti sa mi-o faci Fundaa vei lua!

11 răspunsuri:
| sandrutza00 explică:

Mai vreau raspunsuri!

| TSI a răspuns (pentru sandrutza00):

Deci ai rezolvat pana la urma? big grin

| sandrutza00 explică (pentru TSI):

Nulaughing

| TSI a răspuns (pentru sandrutza00):

Dc nu m-ai contactat la id-ul ala? ca te ajutam

| TSI a răspuns (pentru TSI):

Deci vrei sa iti fac poza aia sau nu? laughing

| sandrutza00 explică (pentru TSI):

Offf...cum sa nu vr?laughing

| TSI a răspuns (pentru sandrutza00):

Nu se prea vede laughing, mi-ai fi dat demult poza sa o editez tongue

| sandrutza00 explică (pentru TSI):

Daca erai fata tongue ti-o dadeam in fine laughing)

| TSI a răspuns (pentru sandrutza00):

Ahaaa big grin in sfarsit am inteles, nu stiam de ce nu vrei sa te ajut, era ciudat. Nu stiu ce ai tu cu baietii dar sa stii ca nu am mancat pe nimeni laughing.
In timpul liber cu asta ma ocup, editez poze tongue. Ma rog, daca tu nu vrei, eu ce sa fac. Mi-ar fi facut placere sa te pot ajuta.

| sandrutza00 explică (pentru TSI):

Ma mai ajuti? am 2 poze pls