| Addaa1998 a întrebat:

Cine este cantaretul/cantareata/trupa ta preferata din genul de muzica country,pop,dance,opera, vocal si rock-metal?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Amy Lee (nu inteleg, in general sau la fiecare gen imparte?).

| Addaa1998 explică (pentru CautNume):

Cum doreste fiecare.

| KristalPop a răspuns:

Operă: Tarja Turunen
Rock: Truda
Metal: Metallica, Iron Maiden, Slayer...

| dracu14 a răspuns:

Country-mark collie
pop-n-am
dance-n-am
opera-n-am
hardcore-misfits
metal-megadeth
rap-nate dogg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop: Adele.
Rock: Nirvana, Linkin Park, Hollywood Undead, Nine Horses, Muse.
Metal: KoRn, System of a Down, SlipKnot, Avenged Sevenfold, Iron Maiden, Nightwish, Novembers Doom.

| XBrunetteX a răspuns:

Mie imi plac trupele Evanescence si Linkin Park.

| Addaa1998 explică:

Country dance si pop:Taylor Swift, pe langa multi altii;
opera, vocal:Tarja Turunen;
rock-metal:TarjaTurunen si Nightwish.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Country :johnny cash
pop:robbie williams
dance: -
opera: nu ascult opera dar daca te-ai referit la clasica in general(si te-ai incurcat) prefer edvard grieg
vocal daca te referi la vocal ca gen : nu ascult, daca te referi la vocalist : james hetfield
rock:guns n roses
metal:Megadeth

| Izukie00 a răspuns:

Buna.
1. Nu ascult country.
2. Pop: Taylor Swift, Avril Lavigne, Blaxy Girls, Rihanna, Ke$ha, One Rebublic, etc...
3. Dance: Narcotic Sound
4. Opera nu ascult.
5. Pink, Alexandra Stan, Rita Ora.
6. Skillet, Three Days Grace, Linkin Park, Red Hot Chilli Peppers, Metalica, etc.