| LeeJiEun a întrebat:

Cine stie sa compuna cantece gen selena gomez pop, pop-rock? Pentru ca as vrea si eu cateva cantece in engleza gen selena gomez pentru ca vreau sa merg la un studio si trebuie sa am un cantec compus de mine si nu stiu sa compun.Cine vrea sa ma ajute primeste in schimb funda si comentarii daca vreti.big grin

5 răspunsuri:
| MrLentziu a răspuns:

Ahh big grin
As putea eu sa iti scriu un cantec...
Numa ca alea 3 minute nu depind de versuri depind doar de sunetul pe care il are happy
Dami idul tau :*

| Amy_1906 a răspuns (pentru MrLentziu):

Ma ajuti si pe mine? ca si eu am mare nevoie de ajutor ca am o trupa!

| LeeJiEun explică:

Eu vreau pop dar mersi oricum:p

| LeeJiEun explică:

As vrea sa fie cantecul lung adica daca il cand sa fie ca o melodie normala cam 3 minute.

| pinciu a răspuns:

Eu am doar versuri hip-hop daca vrei