| MalinaH a întrebat:

Cn are de vanzare sa daca s-a saturat de el un pian la pret mic chiar daca ii stricat da sa fie la pret foarte mic sa imi lase mesaj in PM.

5 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Pentru ce ai nevoie?

| MalinaH explică (pentru viavo):

Iubesc pianul si vreau sa invat sa cant la el, dar la pian propriu nu al altcuiva.

| viavo a răspuns (pentru MalinaH):

Eu am invatat pe kalk hai pe yahoo si daca vrei iti dau un linc la un program il iei jos de pe net si ai ogramada de instrumente

| viavo a răspuns (pentru MalinaH):

In program sunt multe feluri de pian cu sunete diferite,
super asemanatoare cu cele reale. Id-ul meu in alte intrebari.

| MalinaH explică (pentru viavo):

Pe net am gasit si eu o gramada, eu vreau unul real.Mersi oricum