| pancake_4521 a întrebat:

Credeti ca acest set ce bun? ma refer in special la chitara in sine http://thomashaus.ro/......golden-ton

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Prea bun nu este.
Dar daca esti incepator si vrei sa inveti chitara este ideal.
Nu ai nevoie de mai mult momentan, cu timpul cand inveti o sa ai nevoie de o chitara mai buna.

Succes!

| pika a răspuns:

Daca esti incepator si vrei sa inveti e perfect.nu iti trebuie o chitara foarte buna la inceput.adevarul este ca e cam ieftin pentru chitara, pene, corzi si husahappy