| TheRomanticGuy a întrebat:

Cum se numeste melodia asta? O caut de mai mult de un an si simt ca turbez... http://www.youtube.com/watch?v=Z5Cwpt_aFBs Dau funda si un mare Multumesc. :)

3 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Vocea parca e a denisei.e si in romana si engleza...macar stii daca e remix sau originala?

| Lov3m3islittle a răspuns:

Iti las id meu mada_96mada si tio transfer eu ca am un program prin care descarcwinking

| TheRomanticGuy explică:

Conteaza? Cred ca e remix... Cred, doar cred.nu stiu sigur...Tot ce stiu este ca este luata de pe un album "balkanian". Atat.