| Lowsensitive a întrebat:

Imi place muzica foarte mult...insa am o problema la calculator cu sunetul dar boxele imi merg.Nu am probleme nici cu placa de sunet si am umblat si la setari.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Soborigozaur a răspuns:

Star-->Control Panel -->sound and audio devices-->si volume iti arata acolo daca e pana la "low"-"high" daca e la low dai pana la high

alta posibilitate

in bara trebuie sa fie acolo un fel de "boxa" si dai clik p ea si si e "master volume" si dai toate la maxim in afara de blance aia il dai la mijloc si debifeaza "mute"

Sper ca ti-am fost de folos!big grin

| Lowsensitive explică (pentru Soborigozaur):

Nu...am umblat deja la setari
nu merge