| fluturas2 a întrebat:

Justin bieber este adevarat sau fals?

Răspuns Câştigător
| anonimsiatat a răspuns:

Pai el este adevarat, dar pentru ca este asa celebru la aceasta varsta bineinteles ca ies si vorbe ca ar fi un batran cu fata de copil, ca ar fi gay.desi este cu Selena Gomez.ca nu ar avea voce desi canta mereu live, rareori cand il vezi ca nu.Pe mine una nu ma atrage intr-un fel sau muzica lui.dar nici nu sunt patetica sa incep sa spun tot felul de prostii de el.Te, pup.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E adevarat, din pacate!

| Polaris a răspuns:

Este adevărat că Justin Bieber este un puşti trimis de dumnezo' să ne distrugă generaţia?
True.

| Lorena_3838 a răspuns:

Oare e o fantoma, un extraterestru sau un avatar poate?! thinking rolling on the floor)...
Ce intrebare e asta? Normal ca e adevarat...

| XXXMony a răspuns:

Nu tu sa stii ca ii iluzie

| Shady132 a răspuns:

laughing)))))) prea frumos ca sa fie adevarat asa-i? laughing)))) cacamas pe el

| WsWovi69 a răspuns:

Pai este adevarat pentru ca am fost la un concert de al lui