| JoanJett a întrebat:

Mi-am facut un blog despre muzica. Intrati si spuneti-mi parerea voastra. Ce va place si ce nu. www.authentic-rock.blogspot.com

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Altul, mă, plictisiților?

| Crucified a răspuns:

E şters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai ajuns la inimă cu Joan Jett.

Blogul e ok din cât am apucat să văd. Am zărit şi melodii bune (conform titlului); ceva classic rock. Nu am "scormonit" prea mult, dar mi-am pus un semn de carte. O voi face mai târziu.
Nu ştiu dacă-i plagiere (aşa cum se zice) şi nici nu mă intresează, pentru că pare a avea o structură clasică pentru blogspot.Ce-i drept, sunt multe bloguri în genu' ăsta; pe acceaşi temă.

Apropo, nu ai pus o întrebare similară acum ceva timp?
În fine...

| NIKOLETA111777 a răspuns:

E genial siteul, dar totusi puteai pune melodiile in mai multe pagini, e mai aiurea sa dai din sageata in jos asa aiurea..era mai ok sa fii pus in cateva pagini melodiile si sa ai si o pagina principala tongue cu ''melodia zilei'' si ce mai vrei uh, sa pui poze, o mica descriere despre melodie, e mai interesant asatongue ..parerea mea, big grin

| Cristianne a răspuns (pentru NIKOLETA111777):

Și ar fi plagiere totală după Anais. (http://warandriot.blogspot.fr/ )
Deci nu.

| Polaris a răspuns (pentru Cristianne):

Franțuzoaico, până și linkurile se termină în.fr la tine.

| Cristianne a răspuns (pentru Polaris):

Și amprenta franțuzească nu se oprește aici. big grin

| JoanJett explică (pentru Cristianne):

Nu am ''plagiat'' pe nimeni. Mai sunt astfel de bloguri.