| murloc a întrebat:

Piesa asta e manea? Adica nu am prea auzit de dusmani sau bani in ea, dar trebuie sa fiu sigur totusi. https://www.youtube.com/watch?v=hvCALPmg9NE

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Evident ca i manea,vocea de plangatoare libidinoasa il da de gol pe solist.
Tobele simple ce incearca parca sa ti spele creieru, trackul ala obosit de clape care se repeta la nesfarsit, toate astea s elemente ce dovedesc apartenenta la gen, sincer sa ti spun nu mi se pare ca i doar o manea ca toate altele, ii una dintre cele mai proaste pe care le am auzit

| MrLucas a răspuns:

Treaba cu dusmanii/banii nu e o regula, asculta ritmul, e imposibil sa nu iti dai seama ca e o ditamai maneaua!

| murloc explică (pentru MrLucas):

E gresit daca imi cam place? Adica asa, putin? Sunt manelist? IN CE MA TRANSFORM?!

| MrLucas a răspuns (pentru murloc):

Nu e gresit.e drept, nu imi plac de niciun fel manelele, insa gusturile nu se discuta.