| Meme10Memu a întrebat:

Cum e cu povestea evolutiei?

88 răspunsuri:
| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Tarana cu apa tot tarana e. Unde e inteligenta la tine?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Ce inteligenta omule?
Tu, fanaticule, tu sustii asta, nu eu. Nu ma lua cu "unde e inteligenta la tine?" ca tu pui stupizenia asta de intrebare, nu eu.

Barem invata sa te exprimi corect, ca de aberat vad ca te duce capul.

| RKBlue a răspuns (pentru Meme10Memu):

"ARN nu a aparut fara inteligenta." In locul tau, cand as scoate astfel de prostii din gura, as merge imediat la psihiatru.Doar sa fiu sigur.

| Meme10Memu explică (pentru RKBlue):

Ba ai probleme?

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Hai ca esti gata.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Voi considera ca te-a durut.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Nu m-a durut ca n-a fost motiv. Bati campii.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

O spune o fiinta care gandeste prea josnic cat sa "se pupe" cu realitatea?! Ce chestie.

| RKBlue a răspuns (pentru Meme10Memu):

Nu,tu ai.Mergi la un psihiatru.
Si, am vazut raspunsul inainte sa-l modifici.
Tipic persoanelor religioase care debiteaza lucruri fara sens.

| Meme10Memu explică (pentru RKBlue):

Care lucru fara sens nene?

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Explica cum ar fi putut sa apara ADN fara inteligenta.

| RKBlue a răspuns (pentru Meme10Memu):

Toate prostiile pe care le debitezi nu au un dram de sens.Simplu.
Decat sa umpli acest site cu lucruri fara sens sau gresite mai bine du-te si citeste o carte.Cu totii am fi mai castigati.
Discutie incheiata.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Asa: "*poof*". Daca pentru tine notiunea de hazard este nula, degeaba incerc sa-ti explic, creierul ala indoctrinat nu va intelege niciodata... stii... nu vei fi capabil sa creezi sinapse, dar asta nu este vina ta, ci a celor care te-au indrumat in indoctrinare absoluta.

Din nou, eu nu vad ca vreo entitate/"inteligenta" sa fie in spatele ploii, ci masele de aer si presiunea.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Iarasi ocolesti partea cu ADN si o iei pe aratura.

| Meme10Memu explică (pentru RKBlue):

Tu debitezi prostii. Ar fi mai bine daca nu ai mai posta fara sens.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Oh, draga, sentimentul este reciproc kiss

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Omule, esti cazut in cap? Pe mine m-ai convins deja... nu stiu de altii.
Zi-mi dinainte sa stiu sa-ti vorbesc ca la gradinita: "despre ce mama Omida vorbim noi aici?"

De unde eu sa schimb subiectul daca nu am ce subiect sa schimb? Daca tu esti un inapt psihic incat nu poti sa stai pe firul conversatiei, lasa-te de TPU si mergi si roaga-te la entitatea aia sa-ti dea sinapse, caci, crede-ma, ai nevoie de ele!
Tu probabil stai cu impresia ca eu stau sa-ti citesc tie tot carnatul de cretinitati de raspunsuri si te astepti sa fiu "pe felie". Pai, baiete, nu sunt, ca nu ma pasioneaza fanatismele nimanui. Si, mai mult, tu crezi ca daca faci parkour de la mine la altul sa obtii opinii multiple (ca astea sunt pentru tine raspunsurile noastre: opinii, nu raspunsuri), crezi ca-ti merge ca dupa s-o dai ca la UNO, ai? Ca nu era evident cand este a treia oara cand o faci.

Raspunsuri scurte si succinte, demne de un indoctrinat slinos ca tine.
Imi face scarba discutia asta; si nu ca erai deja fanaticul suprem, dar tu nu esti la curent nici macar cu ce ai scris anterior si cu cui. De asta si atatea asteptari sa primesti opinii diverse cand pe tine de doare-n c*r de noi si de restul cand faci parkour intre discutii.
Esti atacat pentru ca meriti, pentru ca esti o persoana mizerabila. Gandesti si te manifesti mizerabil, iar daca asa esti si in viata reala, eu te-as ucide, chit ca urmeaza sa fiu inchis... macar as fi facut lucrul pentru care tu esti prea las sa il faci, sa descotorosesti societatea de un nerod.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Specia pe care o stimezi e pe cale de disparitie. Wake up!

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Uite aici ce se va intampla: Facerea 3:15:"Duşmănie voi pune între tine şi între femeie, între sămânţa ta şi sămânţa ei; aceasta îţi va zdrobi capul, iar tu îi vei înţepa călcâiul". Eu voi trai vesnic aici pe pamant.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Deci, urmeaza sa te sinucizi... perfect.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Te sinucizi cu ideile astea. Sorry pentru tine. A trai vesnic pe pamant nu implica sinucidere ci din contra fericire bucurie desfatare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Acum o da pe englezisme... am vazut snobi mai intelectuali de atat rolling on the floor

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

SNOB, SNOÁBĂ, snobi, snoabe, s. m. și f., adj. (Persoană) care admiră și adoptă fără discernământ și cu orice preț tot ce este la modă.

Acum la moda e ateismul, necredinta. happy
Priveste la occident.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Ce chestie... in timp ce tu ai nevoie de DEX ca sa afli cuvinte noi, eu deja le folosesc contextual si difereniat prin sens. Este cale lunga pana ajungi tu acolo.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Problema e ca te regasesti printre cuvintele din dex. rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Ma gandeam ca nu avea un imbecil ca tine sanse sa fie analfabet functional... uite ca m-am inselat.

| Meme10Memu explică (pentru LPCTSTR):

Tu te inseli cu privire la orice inclusiv propria persoana.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Meme10Memu):

Numai cu privire la tine nu rolling on the floor tongue kiss