| andreiadrian9 a întrebat:

Din punct de vedete religios creationist cum explicati existenta celorlalte planete? Cateva exemple:Jupiter jubileu Giupiter Gomora normali amarati calai? necalai? de exceptie; Neptun pat patern..Babilon calai? necalai? vs Pluton Pluto plutonul de executie sau sinucigasi? Nu uitati faptul ca religiile sunt inventii subiective miciuni poate ori halucinatii iar Creatorul Dzeu ar putea exista prin prisma Creatiei reale demonstrate siintific dar nu s-a aratat vreodata si suntem muritori iar Pamantul ori a fost ales optim posibil majoritar cal calaistic Dominus chiar blasfemic domina dominator ori e doar un program n al Creatorului Creatoarei Creatorilor secret? nesecret? Intrebarea ramane:din punct de vedete religios creationist cum explicati existenta celirlalte planete?

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Azi suntem in 17, eu pun pariu ca pana in 20 deja are contul suspendat. Voi ce ziceti?

| mastadont a răspuns:

Ia zi prietene ce substanțe bagi, că mare lucru nu se înțelege. Parcă ar fi scris un extraterestru laughing