| Gizăz a răspuns:

Da, e păcat. Dar nu în sens religios. E păcat pentru că-s nişte porcării. laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/e30zR7Fv9uA :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu văd nici-o diferență...laughing))

NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/EprQGmZ3Imw :))

NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/8cwJG6u.jpg :))

| T0T a răspuns:

E pacat in ceea ce priveste lipsa de valoare... Uite aici:

https://www.youtube.com/watch?v=PJ1X0DA2SEw

Asta e valoare.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Si eu care credeam ca Einstein a gresit cand a spus ca:" Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană."

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Asta iti place?

https://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Maxim. Cred ca merg sa ma sinucid.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

laughing E prea misto.

| Inferno explică (pentru T0T):

laughing De la 1:18 super amuzanta. Die Mother Fuc ker Die, Die Mother Fu cker Die...

| T0T a răspuns (pentru Inferno):

Si mie imi place Akon omulewinking Oricum asculti lucruri bune! Am vazut ca ai pus si aia cu Smack That, o melodie foarte buna. Trebuia sa pui si un Eminem. Sau daca nu prea asculti iti recomand.

| Gizăz a răspuns (pentru Doub):

De fapt, prostia nu e infinită. Doar ciclică. Proştii devin repede previzibili.

| Doub a răspuns (pentru Gizăz):

Hmm..pe mine reusesc mereu sa ma surprinda. De fapt, reuseau. Acum m-am obisnuit si stiu ca ma pot astepta la orice de la ei.

| Gizăz a răspuns (pentru Doub):

Oamenii sunt proști în același fel și cum nu sunt nemuritori, nu trebuie o cantitate infinită de prostie în lume. Trebuie doar destulă cât să țină idiotul ocupat vreo 80 de ani.

| Doub a răspuns:

"E pacat daca..."-Esti ateu, deci ce iti pasa? Nu as asculta melodiile alea nu pentru ca e pacat, ci pentru ca sunt niste porcarii.(gunoaie americane).

| Inferno explică (pentru Doub):

Wanna jump up in my Lamborghini Gallardo?

| Doub a răspuns (pentru Inferno):

Nooop.

| Inferno explică (pentru Doub):

Tu intelegi macar ce spune in melodiile astea, ca e vorba de credinta in Dumnezeu.

https://www.youtube.com/watch?v=oFttUE2ygFE

La minutul 2:11 spune : "In GOD i trust so i kept countin' them Franklins"

| Doub a răspuns (pentru Inferno):

Asta e cu dedicatie: https://www.youtube.com/watch?v=qPu2qpPwKZg

Ps. Delecteaza-te.;)

| Doub a răspuns (pentru Inferno):

Tu chiar crezi ca am stat sa ascult prostia asta pana la minutul 2:11?straight face

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Ok, sigur asta iti va placea:

https://www.youtube.com/watch?v=Lo036GqyGPM

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Pff..Imi pare rau sa te contrazic, dar neah..nu e genul meu.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Nu imi spune ca asculti numai Nightcore...Ca daca spui ca mai asculti si alea gen "stinge lumina" deja m-ai convins laughing Vad ca nici rock nu ii place nici rap nici d-asta religioase nici valoarea... Poate dubstep.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Da, ma, dalaughing. Numai "stinge becul" asta "lumina" ascult.

| AirănMeidăn a răspuns:

De ce ar fi?
In fond, asculti niste zgomote facute de instrumente si vocea umana. Cuvintele nu sunt, pana la urma, decat niste sunete. La fel si cu injuratul, daca ar fi sa o luam asa, am pacatui de foarte multe ori pur si simplu vorbindu-ne limba, pentru ca multe cuvinte dintr-o limba pot fi obscene in alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Da sigur ca este un pacat.
O zi buna.

| Teardrop a răspuns:

Da, înafară de Smack That care-i amuzantă la un party sau ceva, sunt nașpa.