| LittleRose a întrebat:

Am cazut azi si m-am lovit destul de urat in barba, rana e destul de adanca. O sa'mi ramana semn dupa vindecare? Sunt disperata.Va rog! Fundita+vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandru_6124 a răspuns:

Depinde cu ce te-ai lovit! poate sa iti ramana catva timp, dar dupa un timp iti va trece, eu zic ce nu!

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dacă o tratezi cum trebuie, n-o să rămână semn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti ramana o cicatrice destul de urata daca e urata de tot, ti-ar putea ramane pe viata.
Daca nu, ar putea sta vreo 15-20 de ani buniwinking

| PlasticMoon a răspuns:

Depinde poate ai pielea mai sensibila sau mai rezistenta
E posibilitatea sa ti ramana un semn mic acolo sa mai mare da pan' la urma cine vede se mai loveste omu nu?