| anonim_4396 a întrebat:

Am un pisic de vreo 5 ani.Eu il tin numai in casa. El e mai mult de curte. Iar cand vrea sa si faca nevoile se cere afara. Dar luna asta a inceput sa lipseasca o saptamana.Cand a venit era schimbat.Adica numai vrea sa manance.Am vazut ca lapte bea. Dar cand ii dau carne nici nu se uita. Ii mai iau whiskas. Ii plac foarte mult. Dar nu mananca decat vreo 2-3 boabe.Sta numai in casa si doarme mereu.Il cam doare spatele din cate am observat.Cand vrea sa se urce in pat pune amandoua labutele si incearca sa sara dar nu poate.Eu il urc mereu. Ce se intampla cu el? Inainte era un mare mancacios.si jucaus.acum nici numai miauna.crd ca a stat in frig si l au si batut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DataScience a răspuns:

Nu are nimic.probabil s-a ranit si nu o sa mai aiba pofta de mancare pentru cateva zile. tine-l la caldurica si nu-l forta cu mancarea.frigul nu are nici o treaba.

| Britney13 a răspuns:

Iubita, du-l repede la cel mai apropiat vederinar!
Si prietena mea a patit la fel cu a ei si a murit dupa doua luni!
Pacat era asa de draguta.