| CaR a întrebat:

As vrea sa va intreb cum sa scap de grasimea depe fund si coapse.
Am tot incercat sa nu mananc paine si sa nu mai mananc la ore tarzii cel mult la 8 seara am mancat.
As dori sa imi spuneti niste exerciti fizice care m-ar putea ajuta sa scap de grasimea depe fund si coapse

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 32nelenya a răspuns:

Deci ai nevoie de cat mai mult sport| multa miscare, fara dulciuri si grasimi.nu manca dupa ora 18! bea multe lichide (apa plata si ceaiuri)iar despre exercitii fixice pentru zonele interesante uite-te aici.http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs&feature=related

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

In primul rand, miscarea este esentiala, pentru ca fara ea nici o dieta nu va da rezultate extraordinare. In ceea ce priveste dieta, iti recomand una dintre cele prezentate aici http://www.divahair.ro/diete_si_slabire, combinata cu multe lichide si masaj cu zat de cafea. Spor sa ai!

| Mandy a răspuns:

Sa stii ca cea mai buna solutie este alergarea.
Seara fa-ti timp 20 de minute si alearga cu iubitul/prietenii o tura de cartier, nu numai ca te ajuta sa slabesti, insa iti da o stare generala de bine.Eu de cand ma stiu am fost imi plinuta, si, pur si simplu nu aveam ce face si mi-am invitat prietenii la o tura.Prima data au zis ca vin, dar pana la urma m-am ales cu 2 dintre ei.in fine, ideea e ca nu numai ca am dat jos tot ce aveam de pe coapse, ba chiar si de pe abdomen, si asta, in 2-3 saptamani de alergat in fiecare seara.in privinta alimentatiei, mancam ca o purcica [scuze expresia big grin]
mult succes. oricum, vreau sa-ti amintesti ca nu vei obtine nimic prin magie, sau exercitii miraculoase, trebuie sa faci efort.
sper sa ajungi asa cum doresti happy