| spotlight a întrebat:

am acnee si nu stiu ce sa fac sa scap odata de ea am folosit sapun cu sulf si parca nu mai aveam atatea cosuri dar parca dintr-o data iar au inceput sa apara foarte multe, a si sunt baiat.Multumesc.pa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu aceesi problema ca si tine... am folosit o solutie numita Zynerit la recomandarea unui doctor.e f bun...mie mi-a dat reteta dar cred ca poti sa-l cumeri si fara de la farmacie 30 de leihappy bafta!

3 răspunsuri:
| AnaOneBeat a răspuns:

Iti recomand din experienta produse de ingrijire a pielii de la NU SKIN. este o firma americana si sunt singurele cu rezultate reale. Sper sa te ajute

| inimioarata a răspuns:

Buna, eu folosesc o crema pe nume apidermin pe care o gasesti in farmacii. Eu de cand m-am dat cu ia mi-au mai trecut. Dar trebuie sa te dai in fiecare zi o perioada. Sper ca ti-am fost de folos!

| unvisalbnegru a răspuns:

Zineryt smug the best tongue il gasesti la farmacie vreo 32 RON...merita sa-l incerci
pup bafta