| anonim_4396 a întrebat:

Am mai primit niste raspunsuri la interbarile pe care le-am avut si tin sa le multumesc celor care mi-au raspuns. Eu imi doresc foarte mult un copil si vreau sa raman insarcinata dar lucrul acesta nu s-a intamplat, cu toate ca am avut contact in zilele fertile.Mai am cateva zile pana la menstra si am o scurgere vaginala rozacee. Aceasta scurgere este normala sa fie chiar daca as fi insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

De ce nu te duci la un consult la ginecolog? Ai scapa de indoieli.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar putea fi un semn de sarcina numit sangerare de implantare. In momentul in care ovulul se implanteaza in uter, endometrul poate sangera. Dar nu-ti face mari sperante, poate fi doar un inceput de menstra si atunci nu esti insarcinata.